Licencja

Licencja pojedyncza (1-krotnego użytku)

 1. Co oznacza licencja do jednorazowego użytku?

Ten rodzaj licencji pozwala na wykorzystanie szablonu tylko jeden raz. Zatem, nie ma możliwości, abyś wykorzystał go ponownie do następnej strony internetowej. W takim przypadku konieczne jest zakupienie kolejnego szablonu.

 1. Czy istnieje możliwość odsprzedania szablonu?

Nie ma takiej możliwości.

 1. Czy istnieje możliwość modyfikacji szablonu?

Tak. Szablon można modyfikować według własnych potrzeb. Lecz sugerujemy kontakt z działem wsparcia technicznego w celu uniknięcia błędów przy automatycznych aktualizacjach.

 1. Czy oferujecie wsparcie w zakresie modyfikacji szablonu?

Nie instruujemy działań związanych z modyfikacją szablonu. Jeśli masz obawy związane ze zmianą szablonu, skorzystaj z usług projektowania stron. W ten sposób możesz zmodyfikować swoją stronę opartą o nasz produkt.

 1. Czy istnieje możliwość odsprzedania szablonu?

Nie ma takiej możliwości. Sprzedaż szablonu jest niedozwolona. Jednak jeśli zrobisz to w formie projektu dla swojego klienta – nic nie stoi na przeszkodzie.

 1. Czy obowiązują jakieś ograniczenia odnośnie korzystania z obrazków, foto oraz czcionek w szablonie?

Nie. Wszystkie te elementy składają się na integralną część produktu, jakim jest szablon. Natomiast można wykorzystywać je tylko i wyłącznie podczas tworzenia strony na podstawie używanego szablonu. Każde osobne użycie jest zabronione. 

 1. Czy istnieje możliwość wykorzystywania grafiki z zakupionego szablonu do druku materiałów?

Tak, aczkolwiek rozdzielczość szablonów graficznych jest nieodpowiednia do drukowania. Przy druku wymagana jest rozdzielczość 300 dpi, natomiast szablony zostały zaprojektowane do rozdzielczości 72 dpi.

 1. Czy jest możliwość otrzymania szablonu w wyższej rozdzielczości, przeznaczonej do druku?

Nie, ponieważ szablony są przystosowane jedynie pod rozdzielczość stron internetowych.

 1. Czy istnieje możliwość przesłania zdjęcia z szablonu w rozdzielczości większej niż 72 dpi?

Nie, przesyłanie zdjęć z szablonu w większej rozdzielczości jest niemożliwe.

Licencja dewelopera (5-krotnego użytku)

 1. Co oznacza licencja dewelopera?

Dzięki zakupie licencji deweloperskiej otrzymujesz zezwolenie na korzystanie z szablonu na 5 domenach dla projektów jednocześnie, które należą do Ciebie lub Twojego klienta.

 1. Czy po zakupie licencji deweloperskiej istnieje możliwość sprzedawania szablonów?

Sprzedaż szablonów jest zabroniona. Natomiast można sprzedawać je w formie gotowych rozwiązań dla klientów.

 1. Czy istnieje możliwość zintegrowania szablonu wraz z oprogramowaniem oraz aplikacjami innych firm w celu rozwoju własnych produktów?

Nie ma takiej możliwości.

Licencja do wyłącznego użytku i wykupienia

 1. Co oznacza licencja do wyłącznego użytku?

To unikalny szablon. Możesz być jego pierwszym i ostatnim nabywcą. Nigdy wcześniej nie był sprzedawany, a tuż po Twoim zakupie zostaje usunięty z bazy i nie będzie dostępny dla innych klientów. Licencja umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby projektów, które mogą być oparte na tym samym szablonie. Należy jedynie zmienić wygląd motywu.

 1. Co to jest licencja wykupienia?

To gwarancja, że jesteś ostatnią osobą, która wykupiła ten produkt. Oznacza to, że wcześniej szablon mógł być sprzedawany już kilkakrotnie, aczkolwiek po Twoim zakupie, zostanie on usunięty z katalogu. Licencja umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby projektów, które mogą być oparte na tym samym szablonie. Należy jedynie zmienić wygląd motywu.

 1. Czy istnieje możliwość odsprzedania szablonu w obecnej formie?

Nie ma takiej możliwości.