Strona internetowa dla instytucji kulturalnych

od

1845,00 zł

Podgląd szablonu na różnych urządzeniach

Dzięki naszemu szablonowi, stworzysz stronę internetową posiadającą aktualny repertuar, opis poszczególnych spektakli lub filmów, galerię zdjęć czy cennik biletów. Jeśli prowadzisz sprzedaż biletów online, możesz dodać zakładkę, w której będzie taka możliwość!  

Szablon jest w 100% dostępny cyfrowo WCAG 2.1

Strony internetowe zgodne ze standardem WCAG 2.1

Szablon stron internetowych – dla kogo?

Mówi się, że człowiek potrzebuje kultury, ale kultura w równym stopniu potrzebuje człowieka. Jeśli prowadzisz teatr czy operę, to doskonale o tym wiesz. Bez widowni wystawianie jakiegokolwiek spektaklu nie miałoby sensu. Dlatego tak ważna jest odpowiednia promocja instytucji kulturalnych zarówno w przestrzeni offline jak i online. Chcesz stworzyć funkcjonalną stronę internetową dla kina lub teatru czy domu kultury, ale nie wiesz, od czego zacząć? Możemy Ci pomóc! Oferujemy nowoczesny szablony strony internetowej dla instytucji kulturalnych, który jednocześnie spełnia standardy WCAG 2.1 ustawy o dostępności cyfrowej! Możesz go w dowolny sposób edytować, dostosowując wszystkie treści do własnych potrzeb! 

Nasz szablon strony www zgodny z normą WCAG 2.1 to kompleksowe rozwiązanie, zapewniające intuicyjność, funkcjonalność, nowoczesny wygląd i zgodność ze standardami dostępności cyfrowej. Szablon jest skierowany do instytucji kulturalnych, takich jak: 

Kina

Zachwyć swoją publiczność elegancką i funkcjonalną stroną internetową dla kina, która zapewni łatwe rezerwacje biletów i informacje o najnowszych premierach.

Teatr

Przedstaw swoje spektakle w najlepszym świetle dzięki profesjonalnej stronie internetowej dla teatru, która przyciągnie uwagę widzów i ułatwi im zakup biletów.

Opera

Odkryj szablon strony internetowej idealny dla opery, który podkreśli jej prestiż i piękno, prezentując harmonię muzyki i dramatu w sposób niezapomniany.

Filharmonii

Wprowadź swoją filharmonię na nowy poziom z eleganckim i nowoczesnym szablonem strony internetowej, który podkreśli jej wyjątkowy repertuar i znaczenie dla kulturalnego życia miasta.

Szablony dla teatrów, kin, oper i filharmonii – funkcjonalne, proste w zarządzaniu

Strona internetowa dostępna cyfrowo – o co chodzi?

Chcesz sprawdzić, jak wygląda nasz szablon?  

Zobacz przykładową wersję strony! Możesz ją w dowolny sposób zaprojektować, korzystając z WordPressa! 

Nie tylko kultura powinna być dostępna dla każdego. To samo dotyczy stron internetowych. Tworząc witrynę dla swojej instytucji kulturalnej, pamiętaj o tym, że mogą korzystać z niej osoby niedowidzące lub zmagające się z innymi niepełnosprawnościami. Aby strona była dostępna cyfrowo, należy wdroż funkcjonalności przewidziane w wytycznych WCAG 2.1. Nasz szablon jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania. Zapewnia: 

3 wersje kontrastowe
Responsywność
Obsługa klawiaturą
Zmiana rozmiaru czcionki
Mechanizm pomijania (skip linki)
Odnajdowanie innych stron w serwisie różnymi drogami.
Prawidłową hierarchię nagłówków
Prawidłową semantykę kodu HTML

Zgodnie z Ustawą o dostępności cyfrowej, instytucje publiczne finansowane ze środków państwowych, które nie wdrożą standardu WCAG 2.1 mo otrzymać karę finansową! 

Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Napisz lub zadzwoń do nas!

 

Telefon kontaktowy: +48 17 785 22 64
Telefon komórkowy: +48 792 206 204